oF
oC
اخبار هواشناسی
 

بارش برف و باران در 19 استان از روز شنبه

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با شروع بارش برف و باران در 19 استان کشور از ظهر شنبه، آلودگی کلـانشهرها کاهش می یابد.
امتیاز خبر: 54 از 100 تعداد رای دهندگان 2846
خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با شروع بارش برف و باران در 19 استان کشور از ظهر شنبه، آلودگی کلـانشهرها کاهش می یابد.
 

کوروش محمدی با اشاره به اینکه بارش برف و باران در کشور به پایان رسیده است، گفت: پس از چند روز بارش در بیشتر نقاط کشور، از امروز شاهد جوی آرامـ در تمامی کشور هستیمـ. تنها موج ضعیفی در حال عبور از استان بوشهر است  که بارش بسیار خفیفی را به همراه دارد. البته وزش شدید باد همراه این موج، باعث مواج شدن خلیج فارس طی امروز و فردا می شود.

وی ادامه داد: امروز در شهرهای تهران، اصفهان،کرج، تبریز، اراک و مشهد مقدس شاهد افزایش آلودگی هوا هستیمـ. این الودگی امروز برای گروههای حساس پیش بینی می شود. بهتر است فردا نیز این افراد از فعالیت در هوای آزاد خودداری کنند.

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلـامـ اینکه آلودگی تا پیش از ظهر شنبه در تهران،اصفهان و مشهد ادامه دارد،تاکید کرد: از عصر شنبه موج جدید بارش‌هـا وارد کشور می شود و در همان روز شاهد بارش باران در استان‌هـای آذربایجان غربی،کردستان،کرمانشاه ایلـامـ و شمال خوزستان خواهیمـ بود. با توجه به سرعت این موج بارش‌هـا خیلی زود در استان‌هـای همدان، چهارمحال و بختیاری، مرکزی،آذربایجان شرقی، اردبیل،گیلـان، مازندران، قزوین، البرز، تهران و قمـ آغاز می شود.

محمدی با بیان اینکه روز یکشنبه این موج بارش‌هـا به شمال شرق کشور می رود و شاهد بارش برف در استان‌هـای گلستان، خراسان شمالی و رضوی هستیمـ.

 WEATHERFA.ir: هواشناسی ایران، پیش بینی وضع هوا، سایت هواشناسی، بارش باران، آب و هوا
کلیه حقوق سایت محفوظ است. استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع (لينك سايت) مجاز است. ارتباط با ما
طراحى و پشتيبانى توسط: شركت شبكه نگاه